Biz Kimiz?

Çantamdaki Notlar, biri hemşire, biri bankacı ve biri ziraat mühendisi adayı üç kafadarın ortak projesi ve uzun zamandan beri aklımızdaydı. Yorucu iş hayatımızdan fırsat bulduğumuz hafta sonlarında veya resmi tatillerde kendimizi hep bir yerlere atmanın planlarını kuruyoruz. “Nereye gideriz, nerede kamp atarız, tatilimizi daha uygun masraflarla nasıl geçirebiliriz, ne tür ekipmanlara ihtiyacımız var?” soruları bizi internetteki sayısız seyahat bloğuna yönlendirir. Bu sayısız seyahat bloglarına bir de biz ekleniyoruz. (:

Ama bizim yola çıkış amacımız biraz farklı olacak. Biz üç özgür ruhuz. Yeri geldi kamp attık, yeri geldi kendi yemeğimizi pişirdik. Yeri geldi otelde veya pansiyonda kaldık, parayı eğlenceye ve aldığımız materyallere verdik. Yol hikayelerimiz var bizim. Tanıştığımız insanlar, dinlediğimiz hikayeler, tanık olduğumuz anlar.

Samimi yol ve kamp maceralarımıza ortak olacaksınız. Gittiğimiz yerlerin pek yazılmayan olumsuz yanlarını, el değmemiş rotalarını paylaşacağız sizlerle. Hadi hep beraber yola çıkalım şimdi.

Songül & Serkan & Ali